Group A
Name:12345SetsPointsP
GW
1. Carimo INDJAI
2:0
2:0
2:0
2:0
8:0 72:15 8
GW
2. Geovane R DOS SANTOS
0:2
2:0
2:0
2:0
6:2 53:51 7
GW
3. DA SILVA Adelino
0:2
0:2
2:0
2:0
4:4 48:59 6
GW
4. Delciana LUIS MENDES
0:2
0:2
0:2
2:0
2:6 24:72 5
GW
5. Janice VIEIRA
0:2
0:2
0:2
0:2
0:8 0
Group B
Name:12345SetsPointsP
GW
1. Queba INDJAI
2:0
2:0
2:0
2:0
8:0 72:23 8
GW
2. Ussumane DJALO
0:2
2:0
2:0
2:0
6:2 55:42 7
GW
3. Sadjo DEMBI
0:2
0:2
2:0
2:0
4:4 46:55 6
GW
4. Suzeite PEDRO MENDES
0:2
0:2
0:2
2:0
2:6 19:72 5
GW
5. Celeste MARIO NAFATCHAMNA
0:2
0:2
0:2
0:2
0:8 0
Group C
Name:12345SetsPointsP
GW
1. Gamara Da Silva
2:0
2:0
2:0
2:0
8:0 72:14 8
GW
2. Eliseu FERNANDO TOME DOS SANTOS
0:2
2:0
2:0
2:0
6:2 54:47 7
GW
3. Fabiano CASSAMA
0:2
0:2
2:0
2:0
4:4 40:62 6
GW
4. Astu MUSSA MENDES
0:2
0:2
0:2
2:0
2:6 29:72 5
GW
5. Elizabete USSUMANE MENDES
0:2
0:2
0:2
0:2
0:8 0
Group D
Name:12345SetsPointsP
GW
1. Lino BLUTE
2:0
2:0
2:0
2:0
8:0 72:20 8
GW
2. Nicassio C U SANCA
0:2
2:0
2:0
2:0
6:2 52:47 7
GW
3. Abduramane DJEDJU
0:2
0:2
2:0
2:0
4:4 39:65 6
GW
4. Auriza PATRICIO MENDES
0:2
0:2
0:2
2:0
2:6 41:72 5
GW
5. Meta SIDIBE SERA
0:2
0:2
0:2
0:2
0:8 0
Group E
Name:1234SetsPointsP
GW
1. Amadu SEIDE
2:1
2:0
2:0
6:1 84:52 6
GW
2. Ericson DEMBA
1:2
2:0
2:0
5:2 79:65 5
GW
3. Segismundo C A CARDOSO
0:2
0:2
2:1
2:5 63:75 4
GW
4. Delfim MAERCELINO MENDES
0:2
0:2
1:2
1:6 49:83 3
Group F
Name:1234SetsPointsP
GW
1. Constantino Joao MOREIRA
2:0
2:0
2:0
6:0 72:38 6
GW
2. To IE
0:2
2:0
2:0
4:2 66:51 5
GW
3. Francisco PEREIRA LEAL JUNIOR
0:2
0:2
2:1
2:5 61:70 4
GW
4. Morato BIAGUE
0:2
0:2
1:2
1:6 42:82 3
Group G
Name:1234SetsPointsP
GW
1. Inacio TE
2:0
2:0
2:0
6:0 72:41 6
GW
2. Bapam MANGO
0:2
2:0
2:0
4:2 63:58 5
GW
3. Herculano CA
0:2
0:2
2:0
2:4 52:56 4
GW
4. Juvenildo MARIO MANGO
0:2
0:2
0:2
0:6 40:72 3
Group H
Name:1234SetsPointsP
GW
1. Leonel Urande Biai
2:0
2:0
2:0
6:0 48:21 6
GW
2. Moro CASSAMA
0:2
2:0
2:0
4:2 37:40 5
GW
3. Mamadu MANE
0:2
0:2
2:0
2:4 24:48 4
GW
4. Aladje Abu CAMARA
0:2
0:2
0:2
0:6 0