Group A
Name:1234SetsPointsP
undefined
HU
1.
Balazs Peter KISS/ Jozsef MEZOFI
1:0
0:1
1:0
2:1 58:44 6
undefined
PL
2.
Alan GALECKI/ Jan OCHEDALSKI
0:1
1:0
1:0
2:1 50:52 5
undefined
HU
3.
Marton HORVATH/ Balazs IMREH
1:0
0:1
1:0
2:1 56:46 4
undefined
RU
4.
Konstantin ALESHIN/ Mikhail KISHENKOV
0:1
0:1
0:1
0:3 38:60 3
Group B
Name:1234SetsPointsP
undefined
CM
1.
Laurent MBassa BAKOUT/ Hubert Sylvain NOAH ESSOMBA
1:0
1:0
1:0
3:0 60:22 6
undefined
CZ
2.
Jan MAREK/ Ivo Novacek
0:1
1:0
1:0
2:1 46:55 5
undefined
PL
3.
Karol POLESIAK/ Kacper SKARZYNSKI
0:1
0:1
1:0
1:2 43:52 4
undefined
CZ
4.
Martin HAVELKA/ Matej TUTALEK
0:1
0:1
0:1
0:3 40:60 3
Group C
Name:1234SetsPointsP
undefined
FR
1.
Julien GRONDIN/ Hugo RABEUX
1:0
1:0
1:0
3:0 60:45 6
undefined
CZ
2.
Petr BUBNIAK/ Lukas SMEJKAL
0:1
1:0
1:0
2:1 58:48 5
undefined
HU
3.
Martin CSEREKLYE/ Barna KOVACSFI
0:1
0:1
1:0
1:2 50:51 4
undefined
HU
4.
David Istvan KALMAR/ Patrik SZATMARI
0:1
0:1
0:1
0:3 36:60 3
Group D
Name:1234SetsPointsP
undefined
HU
1.
Gabor BAJOR/ Zoltan PAL
1:0
1:0
1:0
3:0 60:31 6
undefined
HU
2.
Gabor DORNYEI/ Tamas VARGA
0:1
1:0
1:0
2:1 53:35 5
undefined
IL
3.
Omri COHEN/ Netanel ELIYAHU
0:1
0:1
1:0
1:2 39:52 4
undefined
CZ
4.
Patrik KOLOUCH/ Matej KUBOVY
0:1
0:1
0:1
0:3 26:60 3
Group E
Name:1234SetsPointsP
undefined
RS
1.
Bogdan MAROJEVIC/ Nikola MITRO
1:0
1:0
1:0
3:0 60:22 6
undefined
FR
2.
Jean Thierry BELUS/ Sergey PETUKHOV
0:1
1:0
1:0
2:1 47:45 5
undefined
CZ
3.
David KRATOCHVIL/ Roman Lambert
0:1
0:1
1:0
1:2 36:55 4
undefined
CZ
4.
Adam NASTOUPIL/ Dominik VESELY
0:1
0:1
0:1
0:3 39:60 3
Group F
Name:1234SetsPointsP
undefined
PL
1.
Bartosz JANUSZEWSKI/ Patryk KAMINSKI
1:0
1:0
2:0
4:0 60:18 6
undefined
HU
2.
Anna IZSAK/ Arpad SIPOS
0:1
1:0
2:0
3:1 56:22 5
undefined
CZ
3.
Ivo DUCHON/ FRONK Jaroslav
0:1
0:1
2:0
2:2 24:40 4
undefined
CZ
4.
Frantisek KALAS/ Patrik Poncar
0:2
0:2
0:2
0:6 0:60 0
Group G
Name:123SetsPointsP
undefined
HU
1.
Csaba BANYIK/ Adam BLAZSOVICS
1:0
1:0
2:0 40:17 4
undefined
HU
2.
Kristof MURVAI/ Balazs Krisztian VELKEY
0:1
1:0
1:1 31:27 3
undefined
HU
3.
Peter BORBELY/ Janos KORCSOGH
0:1
0:1
0:2 13:40 2
Group H
Name:1234SetsPointsP
undefined
RO
1.
Apor GYORGYDEAK/ Szabolcs ILYES
1:0
1:0
1:0
3:0 60:30 6
undefined
CZ
2.
Lukas FLAKS/ Tomas Macurek
0:1
1:0
1:0
2:1 59:44 5
undefined
DZ
3.
Farid GRINE/ Fethi LARIT
0:1
0:1
1:0
1:2 37:48 4
undefined
CZ
4.
Tomas Kubovy/ Tomas Kupsky
0:1
0:1
0:1
0:3 26:60 3