Group A
Name:123SetsPointsP
FR
1. Lionel BEYER
2:0
2:0
4:0 48:14 4
SK
2. Branislav Rodman
0:2
2:1
2:3 35:50 3
HU
3. Viktor Csaba Orosz
0:2
1:2
1:4 36:55 2
Group B
Name:123SetsPointsP
HU
1. Zalan SZEGEDI
2:0
2:0
4:0 48:16 4
IN
2. Ronald Abraham
0:2
2:1
2:3 42:56 3
RO
3. Bence SIMO
0:2
1:2
1:4 39:57 2
Group C
Name:123SetsPointsP
XK
1. Adrien UKA
2:0
2:0
4:0 48:35 4
IN
2. Declan Gonsalves
0:2
2:0
2:2 43:33 3
HU
3. Lorant SULYOK
0:2
0:2
0:4 25:48 2
Group D
Name:123SetsPointsP
HU
1. Bence FORGACS
2:0
2:0
4:0 48:17 4
KW
2. ABDULLAH BIN HAJJI
0:2
2:0
2:2 34:39 3
SI
3. Matic PREGLAV
0:2
0:2
0:4 22:48 2
Group E
Name:123SetsPointsP
HU
1. Barna KOVACSFI
2:0
2:0
4:0 48:10 4
IN
2. Dev Ashwinkumar Panchal
0:2
2:1
2:3 40:55 3
KW
3. Ibrahim Alobaidli
0:2
1:2
1:4 36:59 2
Group F
Name:123SetsPointsP
CZ
1. Matej KUBOVY
2:0
2:0
4:0 48:21 4
IT
2. Vincenzo STREPPONE
0:2
2:1
2:3 40:57 3
IN
3. Anas BEG
0:2
1:2
1:4 46:56 2
Group G
Name:123SetsPointsP
HU
1. Soma CSERI
2:0
2:0
4:0 48:20 4
CM
2. Gregory Dylan Tchami Djomaha
0:2
2:0
2:2 34:42 3
LB
3. Dergham EL TAHASH
0:2
0:2
0:4 28:48 2
Group H
Name:123SetsPointsP
KW
1. Basel AHMAD HASAN
2:0
2:0
4:0 48:18 4
HU
2. Aron Milan Gendur
0:2
2:0
2:2 33:32 3
IN
3. Harshal Miteshkumar Sutaria
0:2
0:2
0:4 17:48 2
Group I
Name:123SetsPointsP
PL
1. Marek POKWAP
2:0
2:0
4:0 48:8 4
IN
2. Dishit Jain
0:2
2:0
2:2 8:24 3
FR
3. ABDELMAGID TAMA
0:2
0:2
0:4 0:24 0
Group J
Name:123SetsPointsP
CZ
1. Simon NOVOTNY
2:0
2:0
4:0 48:12 4
SI
2. Dejan NEDIC
0:2
2:0
2:2 12:24 3
IL
3. Omri COHEN
0:2
0:2
0:4 0:24 0
Group K
Name:123SetsPointsP
PT
1. Baptiste BERNA
2:1
2:0
4:1 55:33 4
HU
2. Gergo VARGA
1:2
2:0
3:2 53:48 3
CZ
3. Petr Kratochvil
0:2
0:2
0:4 21:48 2
Group L
Name:123SetsPointsP
HU
1. Jeno Istvan VAJTHO
2:0
2:0
4:0 24:13 4
KW
2. SALMAN ALIBRAHIM
0:2
2:0
2:2 13:24 3
PL
3. Konrad NOWICKI
0:2
0:2
0:4 0
Group M
Name:123SetsPointsP
HU
1. Balazs Krisztian VELKEY
2:0
2:0
4:0 48:10 4
IN
2. Kapil Talwar
0:2
2:0
2:2 31:34 3
MA
3. Ismail BELOUED
0:2
0:2
0:4 13:48 2
Group N
Name:123SetsPointsP
RO
1. Arnold SZILAGYI
2:1
2:0
4:1 59:36 4
PL
2. Konrad TARKOWSKI
1:2
2:0
3:2 44:47 3
HU
3. Tamas Jurkiewicz
0:2
0:2
0:4 28:48 2
Group O
Name:123SetsPointsP
HU
1. Benjamin Patrik TOTH
2:0
2:0
4:0 24:9 4
RO
2. Janos KIS
0:2
2:0
2:2 9:24 3
IL
3. Li LIBERMAN
0:2
0:2
0:4 0
Group P
Name:123SetsPointsP
HU
1. Boldizsar LEVIK
2:0
2:0
4:0 48:30 4
PL
2. Jan OCHEDALSKI
0:2
2:0
2:2 43:33 3
LT
3. Kestutis BALCIUNAS
0:2
0:2
0:4 20:48 2
Group Q
Name:123SetsPointsP
HU
1. Daniel Botond VARGA
2:0
2:0
4:0 24:7 4
KW
2. Fahad HUSSAIN
0:2
2:0
2:2 7:24 3
TN
3. Youssef SAHLI
0:2
0:2
0:4 0
Group R
Name:123SetsPointsP
BR
1. Marcos VIEIRA
2:0
2:0
4:0 48:16 4
HU
2. Adam MAROSVARI
0:2
2:0
2:2 32:38 3
KW
3. Hussain AL BANNAY
0:2
0:2
0:4 22:48 2
Group S
Name:123SetsPointsP
HU
1. Gergo DOMBAI
2:0
2:0
4:0 48:19 4
SK
2. Martin BIROS
0:2
2:1
2:3 47:45 3
LB
3. Raed TERKMANI
0:2
1:2
1:4 28:59 2
Group T
Name:123SetsPointsP
HU
1. Balazs IMREH
2:0
2:0
4:0 24:17 4
KW
2. Abdulrahman Y M Y Bin Hajji
0:2
2:0
2:2 17:24 3
RO
3. Apor SZOCS
0:2
0:2
0:4 0
Group U
Name:123SetsPointsP
RO
1. Hunor KRISTALY
2:0
2:0
4:0 48:18 4
KW
2. Sulaiman ALSHATTI
0:2
2:0
2:2 34:31 3
HU
3. Jozsef Balla
0:2
0:2
0:4 15:48 2
Group V
Name:123SetsPointsP
CZ
1. David KRATOCHVIL
2:1
2:0
4:1 59:40 4
KW
2. Abdullateef ALSHATTI
1:2
2:0
3:2 49:44 3
PL
3. Robert Monarcho
0:2
0:2
0:4 24:48 2
Group W
Name:123SetsPointsP
HU
1. Milan Csabi
2:1
2:0
4:1 53:36 4
PL
2. Krystian MICHALCZYK
1:2
2:0
3:2 48:40 3
KW
3. Ahmad BEN-ZAYED
0:2
0:2
0:4 23:48 2