Group A
Name:123SetsPointsP
undefined
US
1.
Dennis CORREIA/ Frankie DIAZ
2:0
2:0
4:0 48:13 4
undefined
US
2.
ANTONIO GIL/ Alejandro ORDAZ
0:2
2:0
2:2 32:39 3
undefined
US
3.
Elvia LOREDO/ Maria SILVA HERRERA
0:2
0:2
0:4 20:48 2
Group B
Name:123SetsPointsP
undefined
UY
1.
Andres BERRIEL/ Rubem MIRANDA
2:0
2:0
4:0 48:20 4
undefined
US
2.
Megan Nicole FISH/ Anthony MAGANA
0:2
2:0
2:2 39:34 3
undefined
MX
3.
Renan GARCIA/ Felipe SILVA
0:2
0:2
0:4 15:48 2
Group C
Name:1234SetsPointsP
undefined
US
1.
Margaret OSMUNDSON/ Luka PILIC
2:0
2:0
2:0
6:0 72:24 6
undefined
US
2.
Brayan CASTRO/ Ilia PILIC
0:2
2:0
2:0
4:2 57:58 5
undefined
US
3.
Jaide GARCIA/ Polly MARINO
0:2
0:2
2:1
2:5 63:80 4
undefined
US
4.
Alexander Mendoza ALEX/ Elanna ARCEO
0:2
0:2
1:2
1:6 52:82 3
Group D
Name:1234SetsPointsP
undefined
US
1.
Carolyn GRECO/ Deiver Alexander LOPEZ
2:0
2:0
2:0
6:0 72:26 6
undefined
BR
2.
Joao Vitor DE OLIVEIRA/ Paulo Roberto GAMA DE MACEDO FILHO
0:2
2:0
2:0
4:2 63:49 5
undefined
PE
3.
Piero Francesco ABADNASSI/ Heber Valenzuela VALENZUELA
0:2
0:2
2:0
2:4 47:68 4
undefined
US
4.
Jorge Angel AGUIRRE/ Gilbert BITA
0:2
0:2
0:2
0:6 33:72 3
Group E
Name:1234SetsPointsP
undefined
US
1.
Jorge HERNANDEZ/ Michael RUECKTENWALD
2:1
2:0
2:0
6:1 78:43 6
undefined
US
2.
Kristal LUNA/ Kevin McKEON
1:2
2:0
2:0
5:2 76:48 5
undefined
US
3.
Jesus GARCIA/ Eduardo VILLAR ARANGO
0:2
0:2
2:0
2:4 46:53 4
undefined
AR
4.
Florencia GOMEZ/ Wendy PINTOR
0:2
0:2
0:2
0:6 16:72 3
Group F
Name:1234SetsPointsP
undefined
US
1.
Kimberly BAKER/ Roberto RUBIOLO
2:0
2:0
2:0
6:0 72:28 6
undefined
US
2.
Adrian JAUREGUI RODRIGUEZ/ Jeronimo LUCAS
0:2
2:0
2:0
4:2 57:60 5
undefined
US
3.
Sebastian ARELLANO ALANIS/ Garrin Aliec Nash NASH
0:2
0:2
2:1
2:5 60:78 4
undefined
US
4.
Stefan NIETH/ Louise PALMIERI
0:2
0:2
1:2
1:6 54:77 3
Group G
Name:1234SetsPointsP
undefined
US
1.
Rogelio Eduardo ALVARADO TORRES/ Andre ESPINOZA
2:1
2:1
2:0
6:2 90:77 6
undefined
BR
2.
Matheus Henrique BARBOSA ARAUJO/ Fellipe OLIVEIRA SOUZA
1:2
2:1
2:1
5:4 93:74 5
undefined
US
3.
Ricardo Anguiano Gonzalez/ Jesus Salvador PINTO BARBOSA
1:2
1:2
2:0
4:4 68:78 4
undefined
US
4.
AJ BROWN/ Caleb CANDELARIA
0:2
1:2
0:2
1:6 61:83 3
Group H
Name:1234SetsPointsP
undefined
US
1.
Kenshiro DANIELS/ Christine KWON
2:0
2:0
2:0
6:0 72:33 6
undefined
US
2.
James ARTERBERRY/ Connor Carman
0:2
2:1
2:0
4:3 65:67 5
undefined
US
3.
Roberto ACUNA-CORONA/ Marcos Ochoa
0:2
1:2
2:0
3:4 72:67 4
undefined
US
4.
Ewan MCGARVEY/ Lochlann MCGARVEY
0:2
0:2
0:2
0:6 30:72 3