Budaors Challenger Cup

Apr 24, 2021

Hungary

Closed

Group A
Name:1234SetsPointsP
PL
1. DUSZAK Adrian
2:0 2:0 2:0 6:0 72:30 6
HU
2. BENE Zsombor
0:2 2:0 2:0 4:2 63:50 5
PT
3. BERNA Baptiste
0:2 0:2 2:1 2:5 55:73 4
HU
4. PAL Zoltan
0:2 0:2 1:2 1:6 40:77 3
Group B
Name:1234SetsPointsP
HU
1. BLAZSOVICS Adam
2:0 2:0 2:0 6:0 72:17 6
RO
2. PAP Ferenc
0:2 2:1 2:0 4:3 66:60 5
HU
3. TASKO Andras
0:2 1:2 2:0 3:4 55:71 4
FR
4. JULIAN Amelie
0:2 0:2 0:2 0:6 27:72 3
Group C
Name:1234SetsPointsP
RO
1. GYORGYDEAK Apor
2:0 2:0 2:0 6:0 72:21 6
HU
2. KOVACSFI Barna
0:2 2:0 2:0 4:2 66:42 5
HU
3. HORVATH Luca
0:2 0:2 2:1 2:5 47:70 4
HU
4. LASZLO Attila
0:2 0:2 1:2 1:6 31:83 3
Group D
Name:1234SetsPointsP
HU
1. KATZ Balazs
2:1 2:1 2:0 6:2 90:59 6
FR
2. GRONDIN Julien
1:2 2:0 2:0 5:2 75:53 5
HU
3. ODNOGA Mátyás
1:2 0:2 2:0 3:4 62:70 4
HU
4. ARVAY Hanna
0:2 0:2 0:2 0:6 27:72 3
Group E
Name:1234SetsPointsP
HU
1. BANYIK Csaba
2:0 2:0 2:0 6:0 72:29 6
FR
2. BELUS Jean Thierry
0:2 2:0 2:0 4:2 61:43 5
HU
3. HEGEDUS Abel
0:2 0:2 2:0 2:4 52:55 4
HU
4. DEZSÉNYI Zsófia
0:2 0:2 0:2 0:6 14:72 3
Group F
Name:1234SetsPointsP
PL
1. POKWAP Marek
2:0 1:2 2:0 5:2 75:58 5
HU
2. DOMBAI Gergő
0:2 2:0 2:1 4:3 72:60 5
TN
3. SAHLI Yassine
2:1 0:2 2:0 4:3 73:51 5
FR
4. KAPP Loris
0:2 1:2 0:2 1:6 32:83 3
Group G
Name:1234SetsPointsP
HU
1. FORGACS Bence
2:0 2:0 2:0 6:0 72:38 6
PL
2. FRANCZUK Bartlomiej
0:2 2:0 2:0 4:2 66:43 5
HU
3. KOTA Gabriella
0:2 0:2 2:0 2:4 50:61 4
FR
4. JAEGY Cedric
0:2 0:2 0:2 0:6 26:72 3
Group H
Name:1234SetsPointsP
PL
1. POLESIAK Karol
2:1 2:0 2:1 6:2 90:76 6
RO
2. ILYES Szabolcs
1:2 2:0 2:0 5:2 82:53 5
HU
3. BORBELY Patrik
0:2 0:2 2:0 2:4 52:62 4
BE
4. COQUELLE Jonathan
1:2 0:2 0:2 1:6 50:83 3
Group I
Name:1234SetsPointsP
RO
1. LAZAR Zsolt
2:1 2:0 2:0 6:1 83:44 6
PL
2. NOWICKI Konrad
1:2 2:0 2:0 5:2 77:56 5
HU
3. VASAS Lea
0:2 0:2 2:0 2:4 50:56 4
FR
4. HOFFMANN Lea
0:2 0:2 0:2 0:6 18:72 3
Group J
Name:1234SetsPointsP
HU
1. SZATMARI Patrik
2:0 2:0 2:0 6:0 72:34 6
HU
2. MURVAI Kristóf
0:2 2:1 2:0 4:3 75:61 5
XK
3. UKA Adrien
0:2 1:2 2:0 3:4 60:68 4
FR
4. SCHERRER Lauryne
0:2 0:2 0:2 0:6 28:72 3
Group K
Name:1234SetsPointsP
HU
1. BAKO Adam
2:1 2:1 2:0 6:2 92:76 6
FR
2. BEYER Lionel
1:2 2:0 2:0 5:2 75:57 5
HU
3. CSEREKLYE Martin
1:2 0:2 2:0 3:4 67:76 4
HU
4. NAGY Boglárka
0:2 0:2 0:2 0:6 47:72 3
Group L
Name:1234SetsPointsP
FR
1. RABEUX Hugo
2:0 2:0 2:0 6:0 72:30 6
RO
2. INCZE David
0:2 2:1 2:0 4:3 62:69 5
HU
3. JANICSEK Zsanett
0:2 1:2 2:0 3:4 66:57 4
HU
4. FORRÓ Jonatán
0:2 0:2 0:2 0:6 28:72 3