Budaors Challenger Cup

Apr 24, 2021

Hungary

Closed

Round of 32

Saturday, 24 Apr / 16:00 / T 3
undefined
DUSZAK Adrian
2
undefined
VASAS Lea
0
Saturday, 24 Apr / 16:00 / T 4
undefined
BELUS Jean Thierry
2
undefined
NOWICKI Konrad
0
Saturday, 24 Apr / 16:00 / T 1
undefined
BAKO Adam
2
undefined
ILYES Szabolcs
1
Saturday, 24 Apr / 16:00 / T 2
undefined
TASKO Andras
0
undefined
FORGACS Bence
2
Saturday, 24 Apr / 16:30 / T 2
undefined
POKWAP Marek
0
undefined
CSEREKLYE Martin
2
Saturday, 24 Apr / 16:30 / T 3
undefined
MURVAI Kristóf
1
undefined
RABEUX Hugo
2
Saturday, 24 Apr / 16:30 / T 4
undefined
PAP Ferenc
0
undefined
GRONDIN Julien
2
Saturday, 24 Apr / 16:30 / T 1
undefined
ODNOGA Mátyás
0
undefined
GYORGYDEAK Apor
2
Saturday, 24 Apr / 17:00 / T 2
undefined
KATZ Balazs
2
undefined
SAHLI Yassine
0
Saturday, 24 Apr / 17:00 / T 1
undefined
FRANCZUK Bartlomiej
2
undefined
KOVACSFI Barna
0
Saturday, 24 Apr / 17:00 / T 3
undefined
LAZAR Zsolt
2
undefined
DOMBAI Gergő
0
Saturday, 24 Apr / 17:00 / T 4
undefined
HEGEDUS Abel
0
undefined
BANYIK Csaba
2
Saturday, 24 Apr / 17:30 / T 2
undefined
POLESIAK Karol
2
undefined
JANICSEK Zsanett
0
Saturday, 24 Apr / 17:30 / T 3
undefined
BEYER Lionel
2
undefined
SZATMARI Patrik
0
Saturday, 24 Apr / 17:30 / T 4
undefined
BENE Zsombor
2
undefined
INCZE David
1
Saturday, 24 Apr / 17:30 / T 1
undefined
UKA Adrien
0
undefined
BLAZSOVICS Adam
2

Round of 16

Saturday, 24 Apr / 18:00 / T 3
undefined
DUSZAK Adrian
2
undefined
BELUS Jean Thierry
0
Saturday, 24 Apr / 18:00 / T 1
undefined
BAKO Adam
2
undefined
FORGACS Bence
0
Saturday, 24 Apr / 18:00 / T 2
undefined
CSEREKLYE Martin
2
undefined
RABEUX Hugo
1
Saturday, 24 Apr / 18:00 / T 4
undefined
GRONDIN Julien
2
undefined
GYORGYDEAK Apor
0
Saturday, 24 Apr / 18:30 / T 2
undefined
KATZ Balazs
1
undefined
FRANCZUK Bartlomiej
2
Saturday, 24 Apr / 18:30 / T 3
undefined
LAZAR Zsolt
0
undefined
BANYIK Csaba
2
Saturday, 24 Apr / 18:30 / T 4
undefined
POLESIAK Karol
0
undefined
BEYER Lionel
2
Saturday, 24 Apr / 18:30 / T 1
undefined
BENE Zsombor
0
undefined
BLAZSOVICS Adam
2

Quarterfinals

Saturday, 24 Apr / 19:00 / T 1
undefined
DUSZAK Adrian
2
undefined
BAKO Adam
1
Saturday, 24 Apr / 19:00 / T 3
undefined
CSEREKLYE Martin
2
undefined
GRONDIN Julien
0
Saturday, 24 Apr / 19:00 / T 2
undefined
FRANCZUK Bartlomiej
0
undefined
BANYIK Csaba
2
Saturday, 24 Apr / 19:00 / T 2
undefined
BEYER Lionel
0
undefined
BLAZSOVICS Adam
2

Semifinals

Saturday, 24 Apr / 19:30 / T 1
undefined
DUSZAK Adrian
1
undefined
CSEREKLYE Martin
2
Saturday, 24 Apr / 19:30 / T 2
undefined
BANYIK Csaba
1
undefined
BLAZSOVICS Adam
2

Finals

Saturday, 24 Apr / 20:30 / T 1
undefined
CSEREKLYE Martin
1
undefined
BLAZSOVICS Adam
2
Bronze match
Saturday, 24 Apr / 20:00 / T 1
undefined
DUSZAK Adrian
2
undefined
BANYIK Csaba
1