Group A
Name:123SetsPointsP
HU
1. Bence FORGACS
2:0
2:0
4:0 48:8 4
ME
2. Marko Zarkovic
0:2
2:0
2:2 30:38 3
RO
3. Soma Gyero
0:2
0:2
0:4 16:48 2
Group B
Name:123SetsPointsP
HU
1. Barna KOVACSFI
2:0
2:0
4:0 48:20 4
ME
2. Andrija JOVANOVIC
0:2
2:1
2:3 44:49 3
RO
3. Bence SIMO
0:2
1:2
1:4 33:56 2
Group C
Name:123SetsPointsP
CZ
1. Matej KUBOVY
2:0
2:0
4:0 48:23 4
HU
2. Soma CSERI
0:2
2:0
2:2 44:29 3
RO
3. Endre Fori
0:2
0:2
0:4 8:48 2
Group D
Name:123SetsPointsP
HU
1. Daniel Botond VARGA
2:0
2:0
4:0 24:4 4
RO
2. Matyas Mate
0:2
2:0
2:2 4:24 3
PT
3. Dionisio BRITO PEREIRA GONCALVES
0:2
0:2
0:4 0
Group E
Name:123SetsPointsP
KW
1. Yaser Yousef DASHTI
2:0
2:0
4:0 48:33 4
HU
2. Aron Milan Gendur
0:2
2:0
2:2 43:32 3
RO
3. Ors Sima
0:2
0:2
0:4 22:48 2
Group F
Name:123SetsPointsP
US
1. Frankie DIAZ
2:0
2:0
4:0 48:14 4
SK
2. Branislav Rodman
0:2
2:0
2:2 31:36 3
HU
3. Tamas Jurkiewicz
0:2
0:2
0:4 19:48 2
Group G
Name:123SetsPointsP
CM
1. Gregory Dylan Tchami Djomaha
2:0
2:0
4:0 48:15 4
AT
2. Alexander Hamm
0:2
2:1
2:3 44:51 3
RO
3. Mark Gereb-Szoke
0:2
1:2
1:4 33:59 2
Group H
Name:123SetsPointsP
FR
1. Jean Thierry BELUS
2:0
2:0
4:0 48:22 4
HU
2. Boldizsar GEMZA
0:2
2:0
2:2 37:33 3
RO
3. Alexandru Costea
0:2
0:2
0:4 18:48 2
Group I
Name:123SetsPointsP
HU
1. Mate HERCEGFI
2:1
2:0
4:1 59:38 4
KW
2. Basel AHMAD HASAN
1:2
2:0
3:2 47:42 3
RO
3. Zoltan Mate
0:2
0:2
0:4 22:48 2
Group J
Name:123SetsPointsP
PL
1. Marek POKWAP
2:0
2:0
4:0 48:8 4
LT
2. Lukas ARLAUSKAS
0:2
2:0
2:2 27:40 3
HU
3. Lorant SULYOK
0:2
0:2
0:4 21:48 2
Group K
Name:123SetsPointsP
IT
1. Arovetto LOMBARDI
2:0
2:0
4:0 24:10 4
FR
2. Sigrist MATTEO
0:2
2:0
2:2 10:24 3
IL
3. Li LIBERMAN
0:2
0:2
0:4 0
Group L
Name:123SetsPointsP
BE
1. Jonathan COQUELLE
2:0
2:0
4:0 48:12 4
LT
2. Kestutis BALCIUNAS
0:2
2:0
2:2 31:41 3
RO
3. Istvan-David Sagyebo
0:2
0:2
0:4 22:48 2
Group M
Name:123SetsPointsP
PT
1. Baptiste BERNA
2:0
2:0
4:0 48:27 4
HU
2. Gergo VARGA
0:2
2:1
2:3 45:56 3
DK
3. Magnus Aagaard Madsen
0:2
1:2
1:4 48:58 2
Group N
Name:123SetsPointsP
HU
1. Balazs Krisztian VELKEY
2:0
2:0
4:0 48:18 4
SK
2. Tomas STANIK
0:2
2:1
2:3 35:51 3
RO
3. Peter GERGELY
0:2
1:2
1:4 37:51 2
Group O
Name:123SetsPointsP
HU
1. Kristof MURVAI
2:0
2:0
4:0 48:24 4
SK
2. Marian BADAR
0:2
2:0
2:2 38:36 3
DE
3. Lucas Johannes STOLZ
0:2
0:2
0:4 22:48 2
Group P
Name:123SetsPointsP
HU
1. Arpad SIPOS
2:0
2:0
4:0 48:14 4
LT
2. Darius Zachazevskij
0:2
2:0
2:2 31:38 3
DE
3. Sebastian CSATARI
0:2
0:2
0:4 21:48 2
Group Q
Name:123SetsPointsP
RO
1. Arnold SZILAGYI
2:0
2:0
4:0 48:32 4
HU
2. Jeno Istvan VAJTHO
0:2
2:0
2:2 40:41 3
DE
3. Jon NIELSEN
0:2
0:2
0:4 33:48 2
Group R
Name:123SetsPointsP
HU
1. Milan Csabi
2:0
2:0
4:0 48:33 4
MK
2. Dimitar Pejcinovski
0:2
2:1
2:3 48:54 3
IT
3. Pasquale Errico
0:2
1:2
1:4 46:55 2
Group S
Name:123SetsPointsP
HU
1. Gergo DOMBAI
2:0
2:0
4:0 48:30 4
IT
2. Fulvio GALLO
0:2
2:0
2:2 39:38 3
SK
3. Martin BIROS
0:2
0:2
0:4 29:48 2
Group T
Name:123SetsPointsP
HU
1. Andras TASKO
2:0
2:0
4:0 48:22 4
CZ
2. David KRATOCHVIL
0:2
2:0
2:2 42:34 3
RO
3. Zoltan Kiss
0:2
0:2
0:4 14:48 2
Group U
Name:123SetsPointsP
HU
1. Benjamin Patrik TOTH
2:0
2:0
4:0 24:5 4
BG
2. Ivaylo TANEV
0:2
2:0
2:2 5:24 3
IT
3. Giovanni Rossi
0:2
0:2
0:4 0
Group V
Name:123SetsPointsP
HU
1. Boldizsar LEVIK
2:0
2:0
4:0 48:16 4
KW
2. Abdullateef ALSHATTI
0:2
2:0
2:2 37:30 3
DE
3. Patrick Keri
0:2
0:2
0:4 9:48 2
Group W
Name:1234SetsPointsP
DK
1. Mathias Landen JEPPESEN
2:0
2:0
2:0
6:0 72:28 6
HU
2. Balazs IMREH
0:2
2:0
2:0
4:2 64:52 5
RO
3. Zsombor Veres
0:2
0:2
2:0
2:4 46:66 4
XK
4. Krenar Emini
0:2
0:2
0:2
0:6 36:72 3