Round of 64

Friday, 30 Sep / 19:40 / T 4
undefined
Adam BLAZSOVICS
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 19:00 / T 1
undefined
Andras TASKO
0
undefined
Baptiste BERNA
2
Friday, 30 Sep / 19:00 / T 5
undefined
Bence FORGACS
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 19:00 / T 6
BYE
0
undefined
Zalan SZEGEDI
0
Friday, 30 Sep / 19:20 / T 5
undefined
Zaid EIDAN
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 19:20 / T 6
BYE
0
undefined
Gregory Dylan Tchami Djomaha
0
Friday, 30 Sep / 19:00 / T 2
undefined
Milan Csabi
2
undefined
Kristof MURVAI
0
Friday, 30 Sep / 19:40 / T 5
BYE
0
undefined
Balazs KATZ
0
Friday, 30 Sep / 19:40 / T 6
undefined
Adrian DUSZAK
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 19:00 / T 3
undefined
Benjamin Patrik TOTH
2
undefined
Arovetto LOMBARDI
0
Friday, 30 Sep / 20:00 / T 5
undefined
Daniel Botond VARGA
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 20:00 / T 6
BYE
0
undefined
Abdulwahab ALQATTAN
0
Friday, 30 Sep / 20:20 / T 5
undefined
Lionel BEYER
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 20:20 / T 6
BYE
0
undefined
Yaser Yousef DASHTI
0
Friday, 30 Sep / 19:00 / T 4
undefined
Mathias Landen JEPPESEN
0
undefined
Marek POKWAP
2
Friday, 30 Sep / 20:40 / T 5
BYE
0
undefined
Julien GRONDIN
0
Friday, 30 Sep / 20:40 / T 6
undefined
Csaba BANYIK
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 19:40 / T 1
undefined
Boldizsar LEVIK
2
undefined
Jonathan COQUELLE
0
Friday, 30 Sep / 20:00 / T 1
undefined
Jean Thierry BELUS
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 20:00 / T 2
BYE
0
undefined
Oleh USYCHENKO
0
Friday, 30 Sep / 20:00 / T 3
undefined
Adrien UKA
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 20:00 / T 4
BYE
0
undefined
Frankie DIAZ
0
Friday, 30 Sep / 19:40 / T 2
undefined
Arnold SZILAGYI
2
undefined
Balazs Krisztian VELKEY
1
Friday, 30 Sep / 20:20 / T 1
BYE
0
undefined
Martin CSEREKLYE
0
Friday, 30 Sep / 20:20 / T 2
undefined
Yassine SAHLI
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 19:40 / T 3
undefined
Gergo DOMBAI
2
undefined
Arpad SIPOS
1
Friday, 30 Sep / 20:20 / T 3
undefined
Barna KOVACSFI
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 20:20 / T 4
BYE
0
undefined
Fethi LARIT
0
Friday, 30 Sep / 20:40 / T 1
undefined
Bartlomiej FRANCZUK
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 20:40 / T 2
BYE
0
undefined
Matej KUBOVY
0
Friday, 30 Sep / 20:40 / T 3
undefined
Mate HERCEGFI
0
BYE
0
Friday, 30 Sep / 20:40 / T 4
BYE
0
undefined
Apor GYORGYDEAK
0

Round of 32

Saturday, 01 Oct / 09:00 / T 2
undefined
Adam BLAZSOVICS
2
undefined
Baptiste BERNA
0
Saturday, 01 Oct / 09:00 / T 1
undefined
Bence FORGACS
2
undefined
Zalan SZEGEDI
1
Saturday, 01 Oct / 09:00 / T 3
undefined
Zaid EIDAN
2
undefined
Gregory Dylan Tchami Djomaha
0
Saturday, 01 Oct / 09:00 / T 4
undefined
Milan Csabi
0
undefined
Balazs KATZ
2
Saturday, 01 Oct / 09:00 / T 5
undefined
Adrian DUSZAK
2
undefined
Benjamin Patrik TOTH
0
Saturday, 01 Oct / 09:00 / T 6
undefined
Daniel Botond VARGA
2
undefined
Abdulwahab ALQATTAN
0
Saturday, 01 Oct / 09:40 / T 1
undefined
Lionel BEYER
2
undefined
Yaser Yousef DASHTI
0
Saturday, 01 Oct / 09:40 / T 2
undefined
Marek POKWAP
1
undefined
Julien GRONDIN
2
Saturday, 01 Oct / 09:40 / T 3
undefined
Csaba BANYIK
2
undefined
Boldizsar LEVIK
0
Saturday, 01 Oct / 09:40 / T 4
undefined
Jean Thierry BELUS
2
undefined
Oleh USYCHENKO
0
Saturday, 01 Oct / 09:40 / T 5
undefined
Adrien UKA
2
undefined
Frankie DIAZ
1
Saturday, 01 Oct / 09:40 / T 6
undefined
Arnold SZILAGYI
0
undefined
Martin CSEREKLYE
2
Saturday, 01 Oct / 10:20 / T 1
undefined
Yassine SAHLI
0
undefined
Gergo DOMBAI
2
Saturday, 01 Oct / 10:20 / T 2
undefined
Barna KOVACSFI
2
undefined
Fethi LARIT
0
Saturday, 01 Oct / 10:20 / T 3
undefined
Bartlomiej FRANCZUK
0
undefined
Matej KUBOVY
2
Saturday, 01 Oct / 10:20 / T 4
undefined
Mate HERCEGFI
0
undefined
Apor GYORGYDEAK
2

Round of 16

Saturday, 01 Oct / 12:20 / T 1
undefined
Adam BLAZSOVICS
2
undefined
Bence FORGACS
0
Saturday, 01 Oct / 12:20 / T 2
undefined
Zaid EIDAN
0
undefined
Balazs KATZ
2
Saturday, 01 Oct / 12:20 / T 3
undefined
Adrian DUSZAK
2
undefined
Daniel Botond VARGA
0
Saturday, 01 Oct / 12:20 / T 4
undefined
Lionel BEYER
0
undefined
Julien GRONDIN
2
Saturday, 01 Oct / 13:00 / T 1
undefined
Csaba BANYIK
2
undefined
Jean Thierry BELUS
0
Saturday, 01 Oct / 13:00 / T 2
undefined
Adrien UKA
0
undefined
Martin CSEREKLYE
2
Saturday, 01 Oct / 13:00 / T 3
undefined
Gergo DOMBAI
1
undefined
Barna KOVACSFI
2
Saturday, 01 Oct / 13:00 / T 4
undefined
Matej KUBOVY
0
undefined
Apor GYORGYDEAK
2

Quarterfinals

Saturday, 01 Oct / 14:20 / T 1
undefined
Adam BLAZSOVICS
1
undefined
Balazs KATZ
2
Saturday, 01 Oct / 14:20 / T 2
undefined
Adrian DUSZAK
2
undefined
Julien GRONDIN
1
Saturday, 01 Oct / 14:20 / T 3
undefined
Csaba BANYIK
2
undefined
Martin CSEREKLYE
0
Saturday, 01 Oct / 14:20 / T 4
undefined
Barna KOVACSFI
0
undefined
Apor GYORGYDEAK
2

Semifinals

Saturday, 01 Oct / 15:40 / T 3
undefined
Balazs KATZ
0
undefined
Adrian DUSZAK
2
Saturday, 01 Oct / 15:40 / T 4
undefined
Csaba BANYIK
2
undefined
Apor GYORGYDEAK
1

Finals

Sunday, 02 Oct / 14:45 / T 1
undefined
Adrian DUSZAK
0
Gold match
undefined
Csaba BANYIK
2
Bronze matchSunday, 02 Oct / 10:00 / T 1
undefined
Balazs KATZ
2
undefined
Apor GYORGYDEAK
0