Balatonfured Challenger Cup

Aug 20-21, 2021

Hungary

Closed

Round of 32

Friday, 20 Aug / 14:45 / T 1
undefined
Adam BLAZSOVICS
2
undefined
Arnold SZILAGYI
0
Friday, 20 Aug / 14:45 / T 2
undefined
Bence FORGACS
2
undefined
Lionel BEYER
0
Friday, 20 Aug / 14:45 / T 3
undefined
Zsombor BENE
2
undefined
Vasile Alexandru SABAU
0
Friday, 20 Aug / 14:45 / T 4
undefined
Gellert FELEKI
0
undefined
Bogdan MAROJEVIC
2
Friday, 20 Aug / 15:15 / T 1
undefined
Szabolcs ILYES
2
undefined
Petr BUBNIAK
0
Friday, 20 Aug / 15:15 / T 2
undefined
Roman Lambert
0
undefined
Yassine SAHLI
2
Friday, 20 Aug / 15:15 / T 3
undefined
Zalan SZEGEDI
2
undefined
Benjamin Patrik TOTH
0
Friday, 20 Aug / 15:15 / T 4
undefined
Matej KUBOVY
0
undefined
Julien GRONDIN
2
Friday, 20 Aug / 15:45 / T 1
undefined
Csaba BANYIK
2
undefined
Patrik BORBELY
0
Friday, 20 Aug / 15:45 / T 2
undefined
Nikola MITRO
0
undefined
Adam BAKO
2
Friday, 20 Aug / 15:45 / T 3
undefined
Balazs KATZ
2
undefined
Zoltan NAGY
0
Friday, 20 Aug / 15:45 / T 4
undefined
Zsanett JANICSEK
0
undefined
Hugo RABEUX
2
Friday, 20 Aug / 16:15 / T 1
undefined
Martin CSEREKLYE
2
undefined
Jean Thierry BELUS
0
Friday, 20 Aug / 16:15 / T 2
undefined
Gergo DOMBAI
1
undefined
Barna KOVACSFI
2
Friday, 20 Aug / 16:15 / T 3
undefined
Arpad SIPOS
2
undefined
Patrik SZATMARI
1
Friday, 20 Aug / 16:15 / T 4
undefined
Anna IZSAK
0
undefined
Apor GYORGYDEAK
2

Round of 16

Friday, 20 Aug / 17:00 / T 1
undefined
Adam BLAZSOVICS
2
undefined
Bence FORGACS
0
Friday, 20 Aug / 17:00 / T 2
undefined
Zsombor BENE
0
undefined
Bogdan MAROJEVIC
2
Friday, 20 Aug / 17:00 / T 3
undefined
Szabolcs ILYES
2
undefined
Yassine SAHLI
0
Friday, 20 Aug / 17:00 / T 4
undefined
Zalan SZEGEDI
1
undefined
Julien GRONDIN
2
Friday, 20 Aug / 17:30 / T 1
undefined
Csaba BANYIK
2
undefined
Adam BAKO
1
Friday, 20 Aug / 17:30 / T 2
undefined
Balazs KATZ
2
undefined
Hugo RABEUX
1
Friday, 20 Aug / 17:30 / T 3
undefined
Martin CSEREKLYE
2
undefined
Barna KOVACSFI
0
Friday, 20 Aug / 17:30 / T 4
undefined
Arpad SIPOS
0
undefined
Apor GYORGYDEAK
2

Quarterfinals

Friday, 20 Aug / 18:00 / T 1
undefined
Adam BLAZSOVICS
2
undefined
Bogdan MAROJEVIC
0
Friday, 20 Aug / 18:00 / T 2
undefined
Szabolcs ILYES
0
undefined
Julien GRONDIN
2
Friday, 20 Aug / 18:00 / T 3
undefined
Csaba BANYIK
2
undefined
Balazs KATZ
0
Friday, 20 Aug / 18:00 / T 4
undefined
Martin CSEREKLYE
2
undefined
Apor GYORGYDEAK
1

Semifinals

Friday, 20 Aug / 18:30 / T 2
undefined
Adam BLAZSOVICS
2
undefined
Julien GRONDIN
1
Friday, 20 Aug / 18:30 / T 3
undefined
Csaba BANYIK
2
undefined
Martin CSEREKLYE
1

Finals

Friday, 20 Aug / 19:30 / T 1
undefined
Adam BLAZSOVICS
2
undefined
Csaba BANYIK
0
Bronze match
Friday, 20 Aug / 19:00 / T 1
undefined
Julien GRONDIN
0
undefined
Martin CSEREKLYE
2