Group A
Name:123SetsPointsP
undefined
DZ
1.
Farid GRINE/ Fethi LARIT
2:1
2:0
4:1 57:39 4
undefined
PT
2.
Pedro Miguel DE ALMEIDA VICENTE/ Guilherme HENRIQUES
1:2
2:0
3:2 47:50 3
undefined
KW
3.
Hussain AL BANNAY/ Abdullateef ALSHATTI
0:2
0:2
0:4 33:48 2
Group B
Name:123SetsPointsP
undefined
HU
1.
Krisztian DR KIRALYVOLGYI/ Arpad SIPOS
2:0
2:0
4:0 48:31 4
undefined
BG
2.
Nedelcho ANDONOV/ Georgi YANEV
0:2
2:0
2:2 40:38 3
undefined
ML
3.
Lanseni CAMARA/ Lassine KONE
0:2
0:2
0:4 29:48 2
Group C
Name:123SetsPointsP
undefined
PL
1.
Alan GALECKI/ Patryk KAMINSKI
2:1
2:0
4:1 58:32 4
undefined
HU
2.
Patrik BORBELY/ Boldizsar LEVIK
1:2
2:0
3:2 48:45 3
undefined
XK
3.
Adrien UKA/ Achille WOZNIAK-LEMARIE
0:2
0:2
0:4 19:48 2
Group D
Name:1234SetsPointsP
undefined
MK
1.
Dimitar Pejcinovski/ Stoycho ZHEKOV
2:0
1:2
2:0
5:2 81:68 5
undefined
CZ
2.
David KRATOCHVIL/ Martin SEHRIG
0:2
2:0
2:0
4:2 65:51 5
undefined
PL
3.
Krystian MICHALCZYK/ Krzysztof MIKULSKI
2:1
0:2
2:0
4:3 79:66 5
undefined
FR
4.
Mohamed AISSAOUI/ Ash HAMEED
0:2
0:2
0:2
0:6 32:72 3
Group E
Name:1234SetsPointsP
undefined
HU
1.
Soma CSERI/ Boldizsar GEMZA
2:0
2:0
2:0
6:0 72:35 6
undefined
RO
2.
David INCZE/ Zsolt LAZAR
0:2
2:0
2:0
4:2 61:38 5
undefined
KW
3.
Sulaiman ALSHATTI/ Fahad HUSSAIN
0:2
0:2
2:0
2:4 48:70 4
undefined
IN
4.
Dishit Jain/ Glenn WILLIAMS
0:2
0:2
0:2
0:6 34:72 3
Group F
Name:1234SetsPointsP
undefined
UA
1.
Ivan GROM/ Oleh USYCHENKO
2:0
2:0
2:0
6:0 72:49 6
undefined
CZ
2.
Matej KUBOVY/ Simon NOVOTNY
0:2
2:0
2:0
4:2 66:56 5
undefined
ME
3.
Andrija JOVANOVIC/ Marko Zarkovic
0:2
0:2
2:1
2:5 62:77 4
undefined
PT
4.
Rui LEITAO/ Joao Paulo NEVES FERREIRA HENRIQUES
0:2
0:2
1:2
1:6 60:78 3
Group G
Name:1234SetsPointsP
undefined
PT
1.
Baptiste BERNA / Loris KAPP
2:0
2:0
2:0
6:0 72:43 6
undefined
KW
2.
Basel AHMAD HASAN/ Yaser Yousef DASHTI
0:2
2:0
2:0
4:2 62:43 5
undefined
IN
3.
Anas BEG/ Vinit JAIN
0:2
0:2
2:1
2:5 61:74 4
undefined
LT
4.
Lukas ARLAUSKAS/ Mantas MAKUTUNOVICIUS
0:2
0:2
1:2
1:6 46:81 3
Group H
Name:1234SetsPointsP
undefined
HU
1.
Gergo DOMBAI/ Kristof MURVAI
2:0
2:0
2:0
6:0 72:33 6
undefined
DK
2.
Mathias Landen JEPPESEN/ Brian Mengel THOMSEN
0:2
2:0
2:0
4:2 65:49 5
undefined
US
3.
Andre ESPINOZA/ Nicholas ROGERS
0:2
0:2
2:0
2:4 53:58 4
undefined
DZ
4.
Kamel FERHAT/ Meyssane LAAMOURI
0:2
0:2
0:2
0:6 22:72 3
Group I
Name:1234SetsPointsP
undefined
PT
1.
Dionisio BRITO PEREIRA GONCALVES/ Afonso CAVALHEIRO
2:1
2:1
2:0
6:2 91:62 6
undefined
BE
2.
Jonathan COQUELLE/ Maxime GENIN
1:2
2:1
2:0
5:3 84:71 5
undefined
MA
3.
Nasser AJOUAOU/ Kennan BENALLOUA
1:2
1:2
2:0
4:4 66:82 4
undefined
HU
4.
Balazs Erik JAKAB/ Laszlo MAJOR
0:2
0:2
0:2
0:6 46:72 3
Group J
Name:1234SetsPointsP
undefined
FR
1.
Jean Thierry BELUS/ Lionel BEYER
2:0
2:0
2:0
6:0 72:39 6
undefined
ES
2.
Aquiles MUNOZ/ Juanmi Hernandez Mir
0:2
2:1
2:0
4:3 75:71 5
undefined
HU
3.
Gabor BAJOR/ Zoltan PAL
0:2
1:2
2:0
3:4 72:73 4
undefined
DZ
4.
Mohammed Hichem Nehari/ Yanis SAKHI
0:2
0:2
0:2
0:6 36:72 3
Group K
Name:1234SetsPointsP
undefined
BR
1.
Carlos VASQUES/ Marcos VIEIRA
2:1
2:0
2:0
6:1 79:59 6
undefined
IL
2.
Netanel ELIYAHU/ Li LIBERMAN
1:2
2:0
2:0
5:2 74:54 5
undefined
TN
3.
Yassine SAHLI/ Youssef SAHLI
0:2
0:2
2:0
2:4 54:60 4
undefined
FR
4.
Hugo GRONDIN/ Anton KIRYAKOV
0:2
0:2
0:2
0:6 38:72 3
Group L
Name:1234SetsPointsP
undefined
BR
1.
Lucas PRADO/ Rayan STEGLICH
2:0
2:0
2:0
6:0 72:28 6
undefined
RO
2.
Hunor KRISTALY/ Arnold SZILAGYI
0:2
2:0
2:0
4:2 60:35 5
undefined
FR
3.
Rida Chaaban/ ABDELMAGID TAMA
0:2
0:2
2:0
2:4 40:58 4
undefined
MA
4.
Ismail BELOUED/ Islam DAIIRBEKOV
0:2
0:2
0:2
0:6 21:72 3