Group A
Name:123SetsPointsP
undefined
FR
1.
Julien GRONDIN/ Hugo RABEUX
2:0
2:0
4:0 48:16 4
undefined
PT
2.
Guilherme HENRIQUES/ Pedro Miguel DE ALMEIDA VICENTE
0:2
2:0
2:2 32:37 3
undefined
SK
3.
Adrian Hricov/ Lukas HRICOV
0:2
0:2
0:4 21:48 2
Group B
Name:123SetsPointsP
undefined
PL
1.
Adrian DUSZAK/ Bartlomiej FRANCZUK
2:0
2:0
4:0 48:19 4
undefined
MK
2.
Dimitar Pejcinovski/ Kirill Zemskov
0:2
2:0
2:2 36:30 3
undefined
PT
3.
Rui LEITAO/ Ricardo PIEDADE DA SILVA
0:2
0:2
0:4 13:48 2
Group C
Name:123SetsPointsP
undefined
HU
1.
Balazs KATZ/ Balazs Krisztian VELKEY
2:0
2:0
4:0 48:11 4
undefined
RO
2.
Ioan-Mihai MACARIE/ Vasile Alexandru SABAU
0:2
2:0
2:2 31:39 3
undefined
LT
3.
Lukas ARLAUSKAS/ Mantas MAKUTUNOVICIUS
0:2
0:2
0:4 19:48 2
Group D
Name:123SetsPointsP
undefined
HU
1.
Adam BAKO/ Barna KOVACSFI
2:0
2:0
4:0 48:13 4
undefined
PT
2.
Christian GUERREIRO/ Mario COSTA
0:2
2:0
2:2 28:41 3
undefined
CZ
3.
David KRATOCHVIL/ Martin SEHRIG
0:2
0:2
0:4 26:48 2
Group E
Name:123SetsPointsP
undefined
CZ
1.
Lukas FLAKS/ Petr BUBNIAK
2:0
2:0
4:0 48:28 4
undefined
PT
2.
Joao Paulo NEVES FERREIRA HENRIQUES/ Adrien UKA
0:2
2:0
2:2 41:39 3
undefined
BR
3.
Pedro Henrique GERALDO DOS SANTOS MOTA/ Anton KIRYAKOV
0:2
0:2
0:4 26:48 2
Group F
Name:123SetsPointsP
undefined
PT
1.
Joao Carlos DOS SANTOS PINHEIRO/ Antonio HENRIQUES
2:0
2:0
4:0 48:21 4
undefined
DK
2.
Mathias Landen JEPPESEN/ Brian Mengel THOMSEN
0:2
2:0
2:2 33:34 3
undefined
HU
3.
Krisztian DR KIRALYVOLGYI/ Arpad SIPOS
0:2
0:2
0:4 22:48 2
Group G
Name:123SetsPointsP
undefined
HU
1.
Bence FORGACS/ Zalan SZEGEDI
2:0
2:0
4:0 48:14 4
undefined
PT
2.
Dionisio BRITO PEREIRA GONCALVES/ Afonso CAVALHEIRO
0:2
2:0
2:2 36:29 3
undefined
LU
3.
Alex NUNES/ Achille WOZNIAK-LEMARIE
0:2
0:2
0:4 7:48 2
Group H
Name:123SetsPointsP
undefined
BR
1.
Leonardo LINDOSO DE ALMEIDA/ Leonardo SANTANA
2:0
2:0
4:0 48:24 4
undefined
HU
2.
Boldizsar GEMZA/ Soma CSERI
0:2
2:1
2:3 49:51 3
undefined
PT
3.
Baptiste BERNA / Loris KAPP
0:2
1:2
1:4 37:59 2
Group I
Name:123SetsPointsP
undefined
HU
1.
Gabor BAJOR/ Zoltan PAL
2:0
2:0
4:0 48:25 4
undefined
PT
2.
Raul FIRMINO/ Mauro MATOS
0:2
2:1
2:3 46:56 3
undefined
DZ
3.
Farid GRINE/ Fethi LARIT
0:2
1:2
1:4 45:58 2
Group J
Name:123SetsPointsP
undefined
PL
1.
Bartosz JANUSZEWSKI/ Patryk KAMINSKI
2:1
2:0
4:1 53:45 4
undefined
BR
2.
Lucas PRADO/ Rayan STEGLICH
1:2
2:0
3:2 55:38 3
undefined
UA
3.
Ivan GROM/ Oleh USYCHENKO
0:2
0:2
0:4 23:48 2
Group K
Name:123SetsPointsP
undefined
CZ
1.
Matej KUBOVY/ Simon NOVOTNY
2:0
2:0
4:0 48:29 4
undefined
RO
2.
Hunor KRISTALY/ Arnold SZILAGYI
0:2
2:0
2:2 38:32 3
undefined
PT
3.
Diogo Filipe BENTO DE JESUS/ Joao Miguel VASCONCELOS RODRIGUES
0:2
0:2
0:4 23:48 2
Group L
Name:123SetsPointsP
undefined
FR
1.
Jean Thierry BELUS/ Lionel BEYER
2:0
2:0
4:0 48:37 4
undefined
PT
2.
Luis Fernando CAETANO DOS SANTOS/ Alan Marcelo FERREIRA CAVALCANTI
0:2
2:0
2:2 43:33 3
undefined
TN
3.
Yassine SAHLI/ Youssef SAHLI
0:2
0:2
0:4 27:48 2