Group A
Name:12345SetsPointsP
undefined
RS
1.
Bogdan MAROJEVIC/ Nikola MITRO
2:0
2:0
2:0
2:0
8:0 96:15 8
undefined
RO
2.
Hunor KRISTALY/ Arnold SZILAGYI
0:2
2:0
2:0
2:0
6:2 75:49 7
undefined
PL
3.
Alan GALECKI/ Mateusz TWAROWSKI
0:2
0:2
2:0
2:0
4:4 73:71 6
undefined
HU
4.
Laszlo MAJOR/ Jeno Istvan VAJTHO
0:2
0:2
0:2
2:0
2:6 51:86 5
undefined
RO
5.
Roland HILBEL/ Akos VOLONCS-ANDRAS
0:2
0:2
0:2
0:2
0:8 22:96 4
Group B
Name:12345SetsPointsP
undefined
HU
1.
Csaba BANYIK/ Adam BLAZSOVICS
2:0
2:0
2:0
2:0
8:0 96:18 8
undefined
CZ
2.
David KRATOCHVIL/ Matej KUBOVY
0:2
2:1
2:0
2:0
6:3 93:85 7
undefined
FR
3.
Lionel BEYER/ Rui LEITAO
0:2
1:2
2:0
2:0
5:4 87:82 6
undefined
RO
4.
Roland-Karoly HAJDO/ Bence SIMO
0:2
0:2
0:2
2:0
2:6 56:83 5
undefined
RO
5.
Roland BARTALIS/ Rajmond KOLLO
0:2
0:2
0:2
0:2
0:8 32:96 4
Group C
Name:12345SetsPointsP
undefined
RO
1.
Apor GYORGYDEAK/ Szabolcs ILYES
2:1
2:0
2:0
2:0
8:1 107:47 8
undefined
PL
2.
Konrad NOWICKI/ Marek POKWAP
1:2
2:1
2:0
2:0
7:3 110:74 7
undefined
HU
3.
Gabor BAJOR/ Boldizsar GEMZA
0:2
1:2
2:0
2:0
5:4 85:77 6
undefined
RS
4.
Njegos BAJOVIC/ Vojin STOJANOVIC
0:2
0:2
0:2
2:0
2:6 45:89 5
undefined
MD
5.
Daniel MACOVEI/ Anatol Nagit
0:2
0:2
0:2
0:2
0:8 36:96 4
Group D
Name:1234SetsPointsP
undefined
FR
1.
Julien GRONDIN/ Hugo RABEUX
2:0
2:0
2:0
6:0 72:31 6
undefined
HU
2.
Patrik BORBELY/ Boldizsar LEVIK
0:2
2:1
2:0
4:3 75:66 5
undefined
RO
3.
David INCZE/ Gellert FELEKI
0:2
1:2
2:0
3:4 63:71 4
undefined
RS
4.
Konstantin CICEVSKI/ Dimitar Pejcinovski
0:2
0:2
0:2
0:6 30:72 3
Group E
Name:1234SetsPointsP
undefined
PL
1.
Bartosz JANUSZEWSKI/ Patryk KAMINSKI
2:1
2:0
2:0
6:1 81:51 6
undefined
HU
2.
Balazs KATZ/ Balazs Krisztian VELKEY
1:2
2:0
2:0
5:2 84:41 5
undefined
RO
3.
Tamas KOVACS/ Zsolt LAZAR
0:2
0:2
2:0
2:4 44:55 4
undefined
RO
4.
Szabolcs EROS/ BENCE MARTON
0:2
0:2
0:2
0:6 10:72 3
Group F
Name:1234SetsPointsP
undefined
CZ
1.
Petr BUBNIAK/ Lukas FLAKS
2:0
2:0
2:0
6:0 72:45 6
undefined
US
2.
Frankie DIAZ/ Benjamin Patrik TOTH
0:2
2:0
2:0
4:2 68:53 5
undefined
RO
3.
Ioan-Mihai MACARIE/ Vasile Alexandru SABAU
0:2
0:2
2:0
2:4 58:60 4
undefined
HU
4.
Balazs BALOGH/ Soma MUDRI
0:2
0:2
0:2
0:6 32:72 3
Group G
Name:1234SetsPointsP
undefined
HU
1.
Martin CSEREKLYE/ Barna KOVACSFI
2:0
2:1
2:0
6:1 79:49 6
undefined
PL
2.
Krystian MICHALCZYK/ Jan OCHEDALSKI
0:2
2:1
2:0
4:3 70:64 5
undefined
BG
3.
Dian GEORGIEV/ Stoycho ZHEKOV
1:2
1:2
2:0
4:4 81:83 4
undefined
RO
4.
Szilard LASZLO/ Peter GERGELY
0:2
0:2
0:2
0:6 38:72 3
Group H
Name:1234SetsPointsP
undefined
HU
1.
Bence FORGACS/ Matyas ODNOGA
2:0
2:0
2:0
6:0 72:26 6
undefined
PL
2.
Adrian DUSZAK/ Grzegorz STASKIEWICZ
0:2
2:1
2:0
4:3 72:66 5
undefined
BR
3.
Lucas PRADO/ Rayan STEGLICH
0:2
1:2
2:0
3:4 62:71 4
undefined
RO
4.
Apor SZOCS/ Janos KIS
0:2
0:2
0:2
0:6 29:72 3