Group A
Name:123SetsPointsP
TN
1. Yassine SAHLI
2:0
2:0
4:0 24:4 4
LU
2. Achille WOZNIAK-LEMARIE
0:2
2:0
2:2 4:24 3
MG
3. Erickson Spencer Diarra RAKOTONIRINA
0:2
0:2
0:4 0
Group B
Name:123SetsPointsP
FR
1. Hugo RABEUX
2:0
2:0
4:0 48:12 4
DE
2. Eric Merlin Herbst
0:2
2:0
2:2 30:38 3
SK
3. Marian BADAR
0:2
0:2
0:4 20:48 2
Group C
Name:123SetsPointsP
US
1. Luka PILIC
2:0
2:0
4:0 48:26 4
NO
2. Jonathan OLSEN
0:2
2:0
2:2 43:32 3
SI
3. Dejan NEDIC
0:2
0:2
0:4 15:48 2
Group D
Name:123SetsPointsP
KW
1. Zaid EIDAN
2:0
2:0
4:0 48:12 4
MK
2. Dimitar Pejcinovski
0:2
2:0
2:2 33:29 3
MA
3. Ismail BELOUED
0:2
0:2
0:4 8:48 2
Group E
Name:123SetsPointsP
LB
1. Ahmad ARABI
2:0
2:0
4:0 48:35 4
MD
2. Alexandru Sirghi
0:2
2:0
2:2 39:31 3
LT
3. Kestutis BALCIUNAS
0:2
0:2
0:4 27:48 2
Group F
Name:123SetsPointsP
UA
1. Oleh USYCHENKO
2:0
2:0
4:0 48:31 4
BE
2. Jonathan COQUELLE
0:2
2:0
2:2 40:36 3
EG
3. Ahmed ABDELRAHMAN
0:2
0:2
0:4 27:48 2
Group G
Name:1234SetsPointsP
JP
1. Akinori WASE
2:0
2:0
2:0
6:0 24:15 6
IT
2. Arovetto LOMBARDI
0:2
2:0
2:0
4:2 15:24 5
HR
3. Mihael Mindek
0:2
0:2
  0:4 0
DZ
4. Fethi LARIT
0:2
0:2
  0:4 0
Group H
Name:1234SetsPointsP
TH
1. Boonkoom TIPWONG
2:0
2:1
2:0
6:1 83:50 6
SN
2. Mame Cheikh FAM
0:2
2:0
2:0
4:2 59:37 5
BG
3. Yoan ALEKSOV
1:2
0:2
2:0
3:4 54:74 4
ES
4. Javier ASENSIO ROMERO
0:2
0:2
0:2
0:6 37:72 3
Group I
Name:1234SetsPointsP
DK
1. Brian Mengel THOMSEN
2:0
2:0
2:0
6:0 48:20 6
XK
2. Adrien UKA
0:2
2:0
2:0
4:2 32:36 5
CN
3. Jun Ming ZHANG
0:2
0:2
2:0
2:4 24:48 4
BJ
4. Septime GUENOLE
0:2
0:2
0:2
0:6 0
Group J
Name:1234SetsPointsP
CZ
1. Matej KUBOVY
2:0
2:0
2:0
6:0 72:24 6
ME
2. Zeljko JANKOVIC
0:2
2:0
2:0
4:2 58:55 5
CA
3. Robert KERTESZ
0:2
0:2
2:1
2:5 56:72 4
KG
4. Adilet AIDARKEEV
0:2
0:2
1:2
1:6 43:78 3
Group K
Name:1234SetsPointsP
BR
1. Lucas BERNARDES
2:0
2:0
2:0
6:0 48:27 6
CM
2. Gregory Dylan Tchami Djomaha
0:2
2:0
2:0
4:2 41:38 5
IN
3. Vinit JAIN
0:2
0:2
2:0
2:4 24:48 4
CV
4. Sidnei SILVA
0:2
0:2
0:2
0:6 0
Group L
Name:1234SetsPointsP
AM
1. Gor SARGSYAN
2:0
2:0
2:0
6:0 48:20 6
PT
2. Dionisio BRITO PEREIRA GONCALVES
0:2
2:0
2:0
4:2 35:38 5
AT
3. Jakob HOFMANN-WELLENHOF
0:2
0:2
2:0
2:4 23:48 4
CI
4. Stephane DANHO
0:2
0:2
0:2
0:6 0