Group A
Name:1234SetsPointsP
PL
1. Adrian DUSZAK
1:0
1:0
1:0
3:0 60:22 6
FR
2. Yassine Eddardi
0:1
1:0
1:0
2:1 49:39 5
BH
3. Rashed Jamal Salem Mohamed Saleem
0:1
0:1
1:0
1:2 38:54 4
PA
4. Julio Cesar Morales Martinez
0:1
0:1
0:1
0:3 28:60 3
Group B
Name:1234SetsPointsP
HU
1. Adam BLAZSOVICS
1:0
1:0
2:0
4:0 40:12 6
RU
2. Kirill Zemskov
0:1
1:0
2:0
3:1 22:28 5
CN
3. Zhixu Sun
0:1
0:1
2:0
2:2 18:40 4
NG
4. G U Egejuru
0:2
0:2
0:2
0:6 0
Group C
Name:1234SetsPointsP
RS
1. Bogdan MAROJEVIC
1:0
1:0
2:0
4:0 40:21 6
BY
2. Matvey FILATOV
0:1
1:0
2:0
3:1 29:27 5
NO
3. Pernille Ingvaldsen Smith
0:1
0:1
2:0
2:2 19:40 4
NC
4. Aser Xuma Keddy Yuma
0:2
0:2
0:2
0:6 0
Group D
Name:1234SetsPointsP
DE
1. Joel Nisslein
1:0
1:0
2:0
4:0 40:16 6
TN
2. Yassine SAHLI
0:1
1:0
2:0
3:1 35:24 5
GW
3. Micheil Insumbo
0:1
0:1
2:0
2:2 5:40 4
JO
4. Mahmod Al-Bkree
0:2
0:2
0:2
0:6 0
Group E
Name:1234SetsPointsP
ES
1. Aitor VIVES YERA
1:0
1:0
2:0
4:0 40:2 6
KZ
2. Daniyar Ospagambetov
0:1
1:0
2:0
3:1 22:23 5
PK
3. Sajid ALI
0:1
0:1
2:0
2:2 3:40 4
TG
4. Ayao Mawuli Galley
0:2
0:2
0:2
0:6 0
Group F
Name:1234SetsPointsP
JP
1. Akinori WASE
1:0
1:0
1:0
3:0 60:22 6
IE
2. Brian REILLY
0:1
1:0
1:0
2:1 55:30 5
MK
3. Dimitar Pejcinovski
0:1
0:1
1:0
1:2 32:61 4
EG
4. Bilal attia
0:1
0:1
0:1
0:3 29:63 3
Group G
Name:1234SetsPointsP
FR
1. Romain GESMIER
1:0
1:0
1:0
3:0 60:24 6
UA
2. Ivan GROM
0:1
1:0
1:0
2:1 50:45 5
AR
3. Felipe Alejandro VIDELA
0:1
0:1
1:0
1:2 41:56 4
CV
4. Rodirlei DUARTE
0:1
0:1
0:1
0:3 34:60 3
Group H
Name:12345SetsPointsP
MY
1. Ash HAMEED
1:0
1:0
1:0
1:0
4:0 80:46 8
BR
2. Natalia GUITLER
0:1
1:0
1:0
1:0
3:1 76:37 7
CA
3. Heydarpour Mohammad
0:1
0:1
1:0
1:0
2:2 66:65 6
UK2
4. David Mennie
0:1
0:1
0:1
1:0
1:3 37:79 5
AW
5. Gregory Fitzgerald Thaddeus Engelbrecht
0:1
0:1
0:1
0:1
0:4 49:81 4
Group I
Name:12345SetsPointsP
DZ
1. Fethi LARIT
1:0
1:0
1:0
1:0
4:0 80:42 8
RS
2. Vladimir Jecmenica
0:1
1:0
1:0
1:0
3:1 73:49 7
UY
3. Andres BERRIEL
0:1
0:1
1:0
1:0
2:2 56:55 6
MG
4. Marcel Richards
0:1
0:1
0:1
1:0
1:3 56:65 5
BE
5. Michiel Louis Callebaut
0:1
0:1
0:1
0:1
0:4 26:80 4
Group J
Name:12345SetsPointsP
RO
1. Apor GYORGYDEAK
1:0
1:0
1:0
1:0
4:0 80:21 8
IT
2. Rubens PASINO
0:1
1:0
1:0
1:0
3:1 69:42 7
DJ
3. Houssein Warsama
0:1
0:1
1:0
1:0
2:2 53:72 6
CI
4. Rodolphe BEAKA
0:1
0:1
0:1
1:0
1:3 57:80 5
AF
5. Wais Ansary
0:1
0:1
0:1
0:1
0:4 37:81 4
Group K
Name:12345SetsPointsP
CM
1. Laurent MBassa BAKOUT
1:0
1:0
1:0
1:0
4:0 80:19 8
CZ
2. Lukas SMEJKAL
0:1
1:0
1:0
1:0
3:1 72:39 7
PT
3. Rafael JOURDAIN PIO
0:1
0:1
1:0
1:0
2:2 56:54 6
KW
4. Nohayr M Z N Alshamari
0:1
0:1
0:1
1:0
1:3 37:70 5
IN
5. Tirth Dharmeshbai PATEL
0:1
0:1
0:1
0:1
0:4 17:80 4
Group L
Name:12345SetsPointsP
IL
1. Li LIBERMAN
1:0
1:0
1:0
2:0
5:0 60:27 8
MX
2. Israel Gabriel Rivera
0:1
1:0
1:0
2:0
4:1 52:42 7
UK3
3. Lee Stobs
0:1
0:1
1:0
2:0
3:2 46:44 6
JM
4. Ronaldinho Nathaniel Daley
0:1
0:1
0:1
2:0
2:3 15:60 5
GH
5. Samuel Aidoo Aidoo
0:2
0:2
0:2
0:2
0:8 0